PAR MŪSU TETOVĒŠANAS STUDIJU

Tetovējums bija, ir un paliks rituāls. Visam, ko liekam uz sava ķermeņa, ir liela nozīme, it īpaši tetovējumiem, jo tie paliek uz mūsu ādas visu mūžu. Tāpēc ir svarīgi apzināties, ka tetovējuma izvēlei jābūt nopietnai. Laika gaitā tetovējumi ir ieguvuši popularitāti, bet diemžēl zaudējuši savu nozīmi cilvēka dzīvē un katram no tiem individuāli piešķirto vērtību. Mēs cenšamies saviem klientiem par to atgādināt. Tas nav manikīrs vai matu griezums, ko mēs mainām katru mēnesi. Vēlamies atgriezt tetovēšanai tās pelnīto statusu. Tas ir svarīgi īpaši tiem, kas vēlas savu pirmo tetovējumu, un nav nozīmes tam, cik liels tas būs, ir svarīgi, vai mēs to darām apzināti, vai kādu mirkļa emociju vadīti.

Mūsu studijas politika.
Mēs uzskatām, ka mūsu pienākums ir maksimāli informēt katru no saviem klientiem par visiem iemesliem taisīt tetovējumu un visiem iemesliem, kāpēc klienta izvēlēto tetovējumu vai tā izvietojumu vajadzētu pamainīt.Tāpēc, pamatojoties uz mūsu pašu un mūsu klientu veiksmīgo un mazāk veiksmīgo pieredzi, mēs neveicam precēto, laulāto un pārīšu vārdu tetovējumus, kā arī pirmos tetovējumus tādās redzamās vietās kā kakls, seja un plaukstas.
Tetovēšanas pakalpojums ir pieejams, ja:

  • Tev ir 18 gadi
  • Tu neesi alkoholisko vai narkotisko vielu reibumā
  • Tu nelieto antibiotikas, kortikosteroīdus u. c.
  • Tu neesi grūtniece vai nebaro bērnu ar krūti
  • Tev nav asins infekciju slimības

Pirmais solis uz tetovējumu.
Sākumā ir nepieciešama konsultācija, kurai vēlams iepriekš pieteikties pa tālruni vai sūtot epastu. Atnākot pie mums uz studiju, konsultāciju var saņemt bez pieraksta, ja ir brīvs meistars un skice neaizņem daudz laika. Konsultācija ir bezmaksas.

Otrais solis uz tetovējumu.
Uz pieraksta datumu meistars sagatavo skici. Ja nepieciešams, tiek veiktas izmaiņas, ja skice jāpārveido pilnībā, sesijas datums tiek pārcelts uz klientam izdevīgu datumu un laiku.

CENAS

Minimālā tetovējuma cena    50€

Atkārtota dizaina izveidošana     5€-20€

Vairāk informācijas zvanot pa tālruni  +371 26789318

 

 

KOMANDA

Viktors

Artūrs